Oferta

INTELIGENTNYDOM

Smart Home to dom, który myśli i podejmuje decyzje za ciebie. Opiekuje się nami adekwatnie do pory dnia i roku oraz naszego stylu życia. Inteligentny dom sam zarządza wszystkimi systemami począwszy od ogrzewanie a skończywszy na oświetleniu i systemach audio. Jest łatwy w obsłudze, intuicyjny i do działania nie potrzebuje Internetu.
Kilka powodów dla których warto mieć smart home
~

Bezpieczeństwo

Połączeni automatyki domu z systemami alarmu i monitoringu zwiększa bezpieczeństwo w budynku na zewnątrz.  System w razie potrzeby uruchomi symulację obecność użytkowników i wyśle powiadomienie o naruszeniu wyznaczonej strefy. Dzięki czujnikom zadymienia, zalania, gazu, tlenku węgla, inteligentny dom sam podejmie odpowiednie działania, na przykład zamknie główny zawór wody lub gazu.

Oszczędność pieniędzy i czasu

Zaoszczędzi do 51% kosztów ogrzewania i chłodzenia. Dzięki inteligentnemu domowy zawsze panuje odpowiednia temperatura, podczas nieobecności zmniejsza temperaturę i automatycznie zamknie okna a w czasie gdy domownicy są w domu dostosuje temperaturę do twoich preferencji.

Większość codziennych działań wykonuje za ciebie system inteligentnego zarządzania: włącza oświetlenie, podnosi i opuszcza żaluzje, dba o odpowiednią temperaturę. Pozwala zaoszczędzić czas, który możesz przeznaczyć na odpoczynek lub na oddaniu się swoim pasjom.

Pełna kontrola i komfort

Wyobraź sobie, że po wejściu do domu, samoczynnie podnoszą się wszystkie rolety w oknach, temperatura w salonie ustawia się na odpowiednim, komfortowym dla Ciebie poziomie a z głośników zaczyna rozbrzmiewać ulubiony utwór…
Kontrola za pomocą paneli dotykowych, urządzeń mobilnych, smartfonów i tabletów pozwala wygodnie i kompleksowo zarządzać całym budynkiem nie ruszając się z miejsca. Zaplanuj swój własny system kontroli dostępu do domu. Wykorzystaj wideodomofon, brelok zbliżeniowy lub klawiaturę kodową i nie musisz pamiętać o kluczu.
Partnerzy i Certyfikaty

Kontakt

SOLAR TECHNIK ANNA ĆWIKOWSKA

Adres

ul. Wiejska 22A, 11-500 Giżycko

Telefon

Email

kontakt@solar-technik.pl

Bądź na bieżąco z nami.