Oferta

Inteligentny dom – automatyka, systemy alarmu i monitoringu Giżycko

Wyobraź sobie, że przyjeżdżasz pod swoją działkę i nie musisz wychodzić z samochodu, by otworzyć bramę. Albo też wyjechałeś na wakacje i po dotarciu na miejsce docelowe przypomniałeś sobie, że nie zamknąłeś okien – wtedy wyciągasz swojego smartfona i paroma przyciskami eliminujesz problem na odległość. A może chcesz uzbroić alarm domowy za pomocą aplikacji na telefonie? Takie rzeczy są możliwe dzięki rozwiązaniom smart home.

Smart home – czyli co?

Smart home to nowoczesny obiekt wyposażony w różne systemy i sprzęty elektroniczne, których zadaniem jest ułatwiać Tobie życie. Taki budynek myśli i podejmuje decyzje za Ciebie. Opiekuje się Tobą adekwatnie do pory dnia i roku oraz Twojego stylu życia. Inteligentny dom sam zarządza wszystkimi systemami począwszy od ogrzewania, a skończywszy na oświetleniu, systemach audio i alarmach. Jest łatwy w obsłudze, intuicyjny i do działania nie potrzebuje Internetu. Chcesz, by po zamknięciu drzwi wejściowych rolety zewnętrzne automatycznie się zasuwały? Nie ma problemu. Godzinę przed Twoim przyjazdem ma zostać włączone ogrzewania podłogowe? Da się załatwić. Obawiasz się, że podczas Twojej nieobecności ktoś się włamie? Inteligentny system alarmowy uruchomi symulację obecności użytkowników i odstraszy złodzieja. Martwisz się zalaniem czy wyciekiem gazu? Odpowiednie czujniki automatycznie ostrzegą Cię przed niebezpieczeństwem!

Dom inteligentny – Giżycko

Firma Solar Technik zajmuje się instalacją systemów smart home na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Dlaczego warto zdecydować się na budowę inteligentnego domu? Przede wszystkim z uwagi na wygodę – dzięki zainstalowanym technologiom nie musisz zajmować się wieloma prozaicznymi czynnościami, a poświęcić ten czas na własne przyjemności. Jest to również ekonomiczne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić sporo na energii elektrycznej oraz wpływające, zwłaszcza po instalacji odpowiednich systemów alarmowych, na bezpieczeństwo.

Kilka powodów dla których warto mieć smart home
~

Bezpieczeństwo

Połączeni automatyki domu z systemami alarmu i monitoringu zwiększa bezpieczeństwo w budynku na zewnątrz.  System w razie potrzeby uruchomi symulację obecność użytkowników i wyśle powiadomienie o naruszeniu wyznaczonej strefy. Dzięki czujnikom zadymienia, zalania, gazu, tlenku węgla, inteligentny dom sam podejmie odpowiednie działania, na przykład zamknie główny zawór wody lub gazu.

Oszczędność pieniędzy i czasu

Zaoszczędzi do 51% kosztów ogrzewania i chłodzenia. Dzięki inteligentnemu domowy zawsze panuje odpowiednia temperatura, podczas nieobecności zmniejsza temperaturę i automatycznie zamknie okna a w czasie gdy domownicy są w domu dostosuje temperaturę do twoich preferencji.

Większość codziennych działań wykonuje za ciebie system inteligentnego zarządzania: włącza oświetlenie, podnosi i opuszcza żaluzje, dba o odpowiednią temperaturę. Pozwala zaoszczędzić czas, który możesz przeznaczyć na odpoczynek lub na oddaniu się swoim pasjom.

Pełna kontrola i komfort

Wyobraź sobie, że po wejściu do domu, samoczynnie podnoszą się wszystkie rolety w oknach, temperatura w salonie ustawia się na odpowiednim, komfortowym dla Ciebie poziomie a z głośników zaczyna rozbrzmiewać ulubiony utwór…
Kontrola za pomocą paneli dotykowych, urządzeń mobilnych, smartfonów i tabletów pozwala wygodnie i kompleksowo zarządzać całym budynkiem nie ruszając się z miejsca. Zaplanuj swój własny system kontroli dostępu do domu. Wykorzystaj wideodomofon, brelok zbliżeniowy lub klawiaturę kodową i nie musisz pamiętać o kluczu.
Partnerzy i Certyfikaty

Kontakt

SOLAR TECHNIK ANNA ĆWIKOWSKA

Adres

ul. Wiejska 22A, 11-500 Giżycko

Telefon

Email

kontakt@solar-technik.pl

Bądź na bieżąco z nami.